Bezpieczeństwo danych

Poczta mailowa jest krytyczną usługą biznesową, która musi działać niezawodnie i non-stop – zgodnie z taką zasadą budujemy i rozwijamy usługę HostedExchange.pl. Stabilność i przewidywalność usługi stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu z naszej usługi korzysta dzisiaj wielu zadowolonych klientów z segmentu małych i średnich firm, a także kilku dużych partnerów, m.in. operatorzy Plus i Orange. Staramy się dostarczać najlepszą pocztę email.

Od początku naszej działalności dbamy o wysoki poziom jakości i niezawodności oferowanych usług. Wykwalifikowani programiści oraz administratorzy, odpowiedzialni za utrzymanie i wsparcie usług, zwracają szczególną uwagę na wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem sieci, ochroną danych klientów oraz użytkowników. Uważamy, że usługa bezpieczna, to taka, która daje klientom pewność, że na usłudze i jej dostawcy można polegać.


 

Najważniejsze aspekty naszej polityki bezpieczeństwa to:

  • Zdublowanie krytycznych komponentów infrastruktury sprzętowej – dzięki temu masz gwarancję, że Twoja poczta będzie działać nawet jeśli awarii ulegnie pojedynczy serwer. Jego zadania przejmie inny
  • Pełna ochrona antywirusowa skrzynki pocztowej 
  • Pełna ochrona antyspamowa – sam możesz decydować, które wiadomości nie zostaną dostarczone i uznane za spam, używając i ustawiając czułość filtru antyspamowego w Panelu zarządzania
  • Dostęp do usługi przy wykorzystaniu technologii szyfrowania połączeń (SSL) – dokładnie tak samo jak w przypadku banków internetowych
  • Wyeliminowanie ryzyka utraty poczty w przypadku awarii komputera lub jego kradzieży – wykonujemy codzienny backup danych
  • Przechowywanie Twoich danych w bezpiecznym polskim datacenter  - GTS Energis w Piasecznie koło Warszawy
  • Powierzenie profesjonalistom zarządzania system pocztowym – nasi inżynierowie systemowi specjalizują się w zakresie wdrażania i utrzymania Microsoft Exchange Server, a nasza firma jako pierwsza w Polsce zdobyła kompetencję Microsoft Partner Gold Hosting.


W ramach oferowanej usługi hostowanej poczty elektronicznej udostępniamy możliwość przetestowania usługi. W tym czasie bez żadnych ograniczeń będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi możliwościami oraz funkcjonalnościami jakie daje HostedExchange.pl.

Gwarantujemy dostępność usługi na poziomie co najmniej 99,5%. Zależy nam na tym, by jak najszybciej rozwiązywać wszelkie problemy. Jeśli nie dotrzymamy gwarancji, zwracamy opłaty. W praktyce możemy pochwalić się bardzo wysokimi współczynnikami dostępności usług wynoszącymi powyżej 99,97% w skali roku.

Opracowaliśmy specjalne procedury, które umożliwiają odtworzenie nieumyślnie usuniętej skrzynki. Każdemu z nas może się zdarzyć, że przez nieuwagę skasujemy istotne dane – jesteśmy przygotowani również na taką ewentualność. Jeżeli będziesz miał podobny problem, niezwłocznie skontaktuj się z nami.