Dlaczego my?

Jesteśmy prężną, średniej wielkości, kilkudziesięcioosobową firmą i od 1995 r. zajmujemy się budowaniem oraz utrzymywaniem aplikacji w modelu hostowanym. Od początku funkcjonowania dcs.pl Sp. z o.o. (dawniej DCS Computer Consultants Group) trzon naszej działalności pozostaje ten sam - budujemy oraz utrzymujemy aplikacje w modelu hostowanym na platformach Microsoft. I jesteśmy w tym dobrzy - skutecznie utrzymujemy rozwiązania dla dużych i wymagających klientów: operatorów mobilnych, ubezpieczycieli, banków oraz mediów. Z naszych rozwiązań dostarczanych w modelu hostingowym, np. bramki http://sms.orange.pl zrealizowanej dla operatora Orange, korzystają w każdym miesiącu miliony użytkowników.


Od 2006 roku nasze umiejętności i doświadczenie w utrzymaniu platform Windows Server, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server oraz aplikacji webowych, przenosimy do komercyjnych usług hostingowych dla małych i średnich firm: platformy webowej HostedWindows.pl, platformy pocztowej HostedExchange.pl oraz usług dostarczanych klientom operatorów GSM, takich jak Orange E-mail BOX, Wirtualna Recepcja i Twoja Firmowa Poczta e-mail.

Kilka innych powodów, dla których warto z nami współpracować:
 

  • Jako jeden z nielicznych dostawców w Polsce posiadamy kompetencję Microsoft Gold Hosting.
  • Ty jesteś naszym klientem a my dostawcą usług. Staramy się żebyś zakup naszych usług zawsze uważał za dobrą decyzję.
  • Nie "malujemy trawy na zielono". W każdym momencie możesz sprawdzić jakość pracy naszej infrastruktury.
  • Nasz zespół utrzymania usług pracuje w trybie 24x7. To dzięki niemu nasze usługi funkcjonują niezawodnie.
  • Mamy świetny zespół wsparcia technicznego. Twój telefon lub e-mail odbierają inżynierowie, którzy żadnego zgłoszonego problemu nie pozostawiają bez rozwiązania.
  • Zapewniamy wysoką jakość usług. To kosztuje, ale nie mamy ambicji by być najtańszym dostawcą na rynku.
  • Jesteśmy polską firmą, działamy zgodnie z polskim prawem i Twoje dane są przechowywane w datacenter na terenie Polski.
  • Udostępniamy usługi budowane na własnej infrastrukturze (nasz Private Cloud) - tej samej, z której korzystają także najbardziej wymagający klienci.
  • Wiemy, że rzeczywistych potrzeb klientów nie da się zamknąć w kilku planach taryfowych. Jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie niezbędnych Ci usług - bardzo prosimy o kontakt.


Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na http://www.dcs.pl.