Microsoft Outlook 2016

Microsoft Outlook 2016 jest podstawowym narzędziem pracy i źródłem informacji w wielu firmach.  Posiada obsługę poczty, kalendarz z terminarzem, listę kontaktów synchronizowaną online, listę zadań, notatnik czy dziennik. Zobacz podstawowe możliwości jakie daje Ci program.

Ilość przesyłanych wiadomości e-mail ciągle wzrasta, dlatego Outlook 2016 został tak zaprojektowany, by ułatwić Ci pracę i obsługę otrzymywanych informacji.

Więcej

Outlook 2016 umożliwia sprawne zarządzanie czasem i planowanie terminów spotkań.
Jeśli otrzymasz wiadomość, która budzi Twoje wątpliwości, szybko możesz umówić spotkanie ze wszystkimi jej adresatami.

Więcej

Jeżeli otrzymujesz dziesiątki wiadomości e-mail i nie masz czasu aby od razu je przeczytać lub odpowiedzieć na każdą z nich nie musisz się martwić, ponieważ Outlook automatycznie indeksuje Twoje wiadomości i ułatwia ich wyszukiwanie. 

Więcej

Nie musisz mieć stałego połączenia sieciowego by korzystać z aplikacji Outlook. Twoja korespondencja zostanie pzesłana w chwili, gdy podłączysz się do sieci.

Więcej

Jedną z funkcjonalności w Microsoft Outlook 2016 są tzw. Szybkie kroki, które mają na celu przyspieszenie wykonywania typowych, powtarzalnych czynności.

Więcej

Możesz zainstalować dodatek Outlook Social Connector, dzięki któremu zobaczysz podstawowe informacje o Twoich korespondentach pochodzące z różnych sieci społecznościowych.

Więcej