Sprawne zarządzanie czasem oraz spotkaniami

W jednym widoku harmonogramu, możesz mieć dostęp do wielu kalendarzy swoich współpracowników. Upraszcza on planowanie spotkań i dobór optymalnych terminów. W prosty sposób możesz przydzielać zadania pojedyńczym pracownikom lub grupom projektowym. Dodatkowo masz możliwość udzielania pełnomocnictw. Dzieki temu jedna osoba może działać w imieniu innego użytkownika programu Outlook.

Najbardziej typowym scenariuszem, w którym ta funkcja jest używana jest sytuacja kierownika i jego asystenta. Asystent może być odpowiedzialny za prowadzenie harmonogramu kierownika, w tym tworzenie zaproszeń na spotkania i odpowiadanie na nie.

Zaplanowanie spotkania jest tak proste jak wysłanie wiadomości. Jeśli otrzymasz wiadomość, która wymaga szerszego omówienia  na spotkaniu,  możesz zaplanować spotkanie ze wszystkimi jej adresatami. Możliwe jest to dzięki prostej funkcji - odpowiedź ze spotkaniem. Od razu masz podgląd kalendarzy wszystkich uczestników, szybko możesz zaproponować termin, który nie będzie kolidował z innymi spotkaniami uczestników.