Porównanie HostedExchange.pl i Google Apps - podsumowanie

Google Apps to usługa udostępniana w „chmurze” znana przede wszystkim ze swej poczty e-mail, dlatego też często nazywana jest "Gmail dla firm". Ma ona swoich zwolenników jak i przeciwników. Google dla firm może odpowiadać na potrzeby określonych grup użytkowników, jednak bardzo często krytykowane są aspekty związane z ochroną danych osobowych, miejscem przechowywania danych i regulacjami prawnymi.

Zdecydowana większość polskich klientów HostedExchange.pl ceni sobie profesjonalnie świadczone wsparcie techniczne dostępne w języku polskim oraz przechowywanie poczty firmowej w bezpiecznym data center na terenie Polski. Ważna jest również prawidłowo wystawiona polska faktura VAT za usługę oraz elastyczność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Usługa HostedExchange.pl odpowiada na te oraz wiele innych potrzeb klientów. Załóż konto już dziś i przekonaj w czym HostedExchange.pl jest lepszy od Gmail.

Klienci oczekujący profesjonalnych usług korzystają z HostedExchange.pl:

"Usługa HostedExchange.pl, poprzez oferowane możliwości pracy grupowej, pozwoliła wdrożyć w PL.2012 Sp. z o.o. nowoczesne metody komunikacji i umożliwiła sprawną pracę przy koordynacji przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro UEFA EURO 2012..."

Zapoznaj się z innymi opiniami o HostedExchange.pl, które otrzymujemy od naszych Klientów,  od lat korzystających z usługi hostowanej poczty Exchange.

Zobacz jak przenieść dane z Google Apps do HostedExchange.pl - prosta instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces migracji.